Pobočky FLX spol. s r.o.

FLX spol. s r.o.

Velkoobchod – maloobchod prodej a distribuce kancelářského a provozního sedacího nábytku. Návrhy a realizace kancelářských komerčních a nebytových interiérů. Projekční studio s kompletním servisem.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v 09:00)

Camping car Matylda

Zabýváme se pronájmem obytného auta Matylda. Ujeté kilometry jsou bez omezení, jedná se o auto Possl Fortuna s podvozkem Ford Transit se spotřebou 8-9 l/100 km.

Virtual Home Staging

Virtual Home Staging má stejný efekt jako reálný Home Staging, a je vhodný především tam, kde samotná fotografie jako materiál pro představu investora nestačí. Například, když je byt v provedení shell and core, tedy zatím jen ve výstavbě, nebo teprve před ...

Serviszidli.cz

Opravíme Vaše kancelářské židle a křesla za přijatelnou cenu. Servisujeme mechanické komponenty jako jsou písty, ovládací mechaniky, kolečka, kříže ale dokážeme zajistit i přečalounění poškozených nebo opotřebovaných dílů.

Jazz Tangens Club

Provoz Jazzového klubu. Pořádáme koncerty jazzových kapel a výrazných postav české i zahraniční jazzové scény.

OBA2

Zabýváme se projekční a architektonickou činností. Zajišťujeme kompletní zpracování projektové dokumentace a realizace v oblastech architektury, urbanismu, interiéru a designu. Specializujeme se také na návrhy a realizace interiéru.