Buďte BIO Čech!

Podpořte české biofármáře a vsaďte na kvalitní nákupy BIO potravin pro celou rodinu

Když před dvěmi lety paní Renata přemýšlela jak nejlépe zajistit pevné zdraví její rodině – odpověď byla jasná. Volba kvalitních potravin, které nejsou ošižené, ani plné chemie. Jenomže kde je vzít a jak zajistit jejich dostatek především na Pardubicku? Zkuste s dětmi obíhat několik obchodů, studovat potravinové popisky a ztratit tak drahocené minuty svého času. A tak se paní Renata rozhodla že pomůže nejen své rodině, ale i ostatním. A především těm, kteří nabízejí české produkty BIO. Tak vznikl e-shop Bio Čech s jasně červeno-zelým smajlíkem v logu.

Paní Renata se obrátila se na české farmáře, pěstitele a výrobce a vše založila na osobním kontaktu. Práce to nebyla lehká, ale brzy přinesla své ovoce. A to doslova. Česká povidla bez cukru, které jsou v eshopu BIo Čech v nabídce, nekoupíte v žádném hypermarketu. Povidla jsou nejen bez přidaného cukru, ale i bez zahušťovadel, takže na jednu skleničku s obsahem 750 g bylo potřeba 3 kg ovoce! Nemáte rádi švestky? Nevadí. V nabídce jsou i povidla hrušková, jablečná či třešňová. A jejich původ? Jsou od pana Vrány ze Zlínska. Jak prosté.

Ti z vás, kteří chcete pro své zdraví jednoduše něco udělat a marně tápete na webu, podívejte se na http://www.biocech.cz Přesně na této stránce máte všechno pěkně pohromadě. Bez stresu a marného shánění kontaktů. Sirupy, mošty, dobrůtky pro děti a dokonce i dárkové koše se na Vás smějí podobně jako zmíněný smajlík z loga celého Bio e-shopu. Jak tvrdí paní Renata, a já s ní velmi rád souhlasím: „Zatímco otec nemoci bývá často neznámý, matkou je vždy strava!“

Otevřete dveře dobrodružství: Vzrušující cesta outdoorových sportů

Poznávání přírody a venkovní fyzické aktivity nejsou jen způsob, jak zůstat zdravý, ale také cesta plná vzrušení a objevů.

Jaro 2024 - zábava v kasinu Spinanga

Letošní jaro se sice podle prognózy ekonomů zdá být ve stínu hospodářské krize, ale je i tak mnoho činností, které si můžete užít s nulovými výdaji.

Ájurvéda – umění života v rovnováze, tedy bez nemocí

Ájurvéda je nejstarší systém celostní medicíny na světě, který je uznáván i mezinárodní lékařskou organizací.