Buďte BIO Čech!

Podpořte české biofármáře a vsaďte na kvalitní nákupy BIO potravin pro celou rodinu

Když před dvěmi lety paní Renata přemýšlela jak nejlépe zajistit pevné zdraví její rodině – odpověď byla jasná. Volba kvalitních potravin, které nejsou ošižené, ani plné chemie. Jenomže kde je vzít a jak zajistit jejich dostatek především na Pardubicku? Zkuste s dětmi obíhat několik obchodů, studovat potravinové popisky a ztratit tak drahocené minuty svého času. A tak se paní Renata rozhodla že pomůže nejen své rodině, ale i ostatním. A především těm, kteří nabízejí české produkty BIO. Tak vznikl e-shop Bio Čech s jasně červeno-zelým smajlíkem v logu.

Paní Renata se obrátila se na české farmáře, pěstitele a výrobce a vše založila na osobním kontaktu. Práce to nebyla lehká, ale brzy přinesla své ovoce. A to doslova. Česká povidla bez cukru, které jsou v eshopu BIo Čech v nabídce, nekoupíte v žádném hypermarketu. Povidla jsou nejen bez přidaného cukru, ale i bez zahušťovadel, takže na jednu skleničku s obsahem 750 g bylo potřeba 3 kg ovoce! Nemáte rádi švestky? Nevadí. V nabídce jsou i povidla hrušková, jablečná či třešňová. A jejich původ? Jsou od pana Vrány ze Zlínska. Jak prosté.

Ti z vás, kteří chcete pro své zdraví jednoduše něco udělat a marně tápete na webu, podívejte se na http://www.biocech.cz Přesně na této stránce máte všechno pěkně pohromadě. Bez stresu a marného shánění kontaktů. Sirupy, mošty, dobrůtky pro děti a dokonce i dárkové koše se na Vás smějí podobně jako zmíněný smajlík z loga celého Bio e-shopu. Jak tvrdí paní Renata, a já s ní velmi rád souhlasím: „Zatímco otec nemoci bývá často neznámý, matkou je vždy strava!“

Jak stylizovat zlaté boty na různé příležitosti? Rady od odborníků

V letošní sezóně budou naprostým trhákem dámské zlaté boty.

Boj proti parazitárnej hrozbe: stratégie prevencie a liečby nákazy

Parazity sú celosvetovou hrozbou, ktorá môže napadnúť ľudí, zvieratá a rastliny a spôsobiť vážne zdravotné problémy a hospodárske straty.

Jak vybrat vánoční ubrusy?

Dům většinou na Vánoce zdobíme již dříve – nejprve je adventní věnec, pak stromeček, svítící sob na balkóně, barevná světýlka, skřítci, sněhuláci, trpaslíci a mnoho dalších dekorací, které se nám nejvíce zalíbily, a které budou nejlépe pasovat do výzdoby celého našeho domu.